Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link

Aktuality

21. 12. 2015 Šťastné a veselé Vánoce

S přáním příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v Novém roce 2016 připojujeme poděkování za Vaši přízeň. Těšíme se na další společné akce, na spoustu pořádně odmakaných tréninků a taky na nové členy...

PS: Cukroví jen tolik, aby jste nemuseli měnit šatník :)

Váš tým Bootcamps

 

 

19. 11. 2015 změna kontaktních údajů

Od 19.11.2015 se mění naše kontaktní údaje. Nově nás naleznete na adrese:

Evropská 15 Praha 6, Dejvice. Hotel Diplomat.

Email: info@bootcamps.cz; lucia.vavrekova@bootcamps.cz

Telefon: +420 776569997

Na aktualizaci webových stránek se pracuje.

Doufáme, že změny nezpůsobí velké potíže a budeme se těšit na bezproblémovou komunikaci.

Za tým BOOTCAMPS

Lucia

 

12. 11. 2015 VÁNOČNÍ BĚH KE STROMEČKU 23.12.

Ahoj,

opět již popáté je vyhlášen Vánoční Náladový Běh ke stromečku i letos v roce 2015.

Termín je 23.12.2014 , výběh začíná v 6,30, běží se ve skupině . Chrti se mohou stále vracet po cestě tam i zpět tj. každý prvý kilometr za posledního ( změna oproti loňskému roku ). Takže myslím, že všichni budou spokojeni.

Letos zveme nejen aktivní členy BC, ale i neaktivní , ležící a spící, lišáky a také současné trenéry ( a i minulé atd ).

Pro evidenci se hlaste na email etechcz@email.cz a také prosím pošlete ostatním kdo není v kopii.  

 

Zdar a sejdeme se pod stromečkem  Jirka Kubát

 

 

12. 11. 2015 ZIMNÍ ROZVRH

Ahoj,

připomínám, že od příštího týdne vám v lokalitách začíná zimní rozvrh, i když je venku jaro ….

 

27. 10. 2015 29.10. Záběhlice

Tohle ráno se na vás v Záběhlicích těší místo Vládi Egon. Jede za vámi přes půl města, tak doufám, že se nenecháte zahanbit a dostavíte se v hojném počtu :) uršitě neprohloupíte, vzkazuje Egon

23. 10. 2015 28.10. změna v rozvrhu

Šárečtí se rozhodli, že chtějí trénovat i ve státní svátek. Takže změna, trénink na Šárce 28.10. bude!! Na všechny se těší Egon

22. 10. 2015 Rozvrh 28.10.

28.10. je státní svátek. K dispozici bude všem pohybuchtivým pouze lokalita Hamr Braník ale zato jak ráno, kdy Hanka plánuje sváteční výběh, tak navečer, kdy bude klasický trénink.

25. 9. 2015 Tréninky 28.9.

Prosím pozorně sledujte rozvrh na webu. Protože je v pondělí státní svátek a pěkné počasí, vyráží většina pražáků na prodloužený víkend ven do přírody. Proto je naše pondělní nabídka tréninků omezená.

Užijte si zasloužené volno naplno :)

16. 9. 2015 16.9. Stromovka

Velmi se omlouváme všem, kteří dnes dorazili do Stromovky. Trenérka Áďa ráno skončila v nemocnici s úrazem kolene. My už jsme tak neměli šanci vám dát vědět, že na trénink nikdo nedorazí.

14. 9. 2015 Soustředění

PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - poslední šance na přihlášení!!!

Všem sportovním nadšencům podzimní NAZDAR, volal jsem do Hotelu Kouty a pan správce už se na Bootcamp soustředění moc těší. Rozhodně nebude chybět čerstvý pstruh, ranní rozcvičky, kvalitní posilování středu těla, základy jógy, solidní posilování, a nemine vás běh ani kolo, ale ani regenerace v bazénu a parádní saunování, které na podzim všichni oceníme.

My s Vláďou se na vás už připravujeme, a ještě více se na vás těšíme.

P.S. Připomínám, že i tentokrát jsou vítáni opravdu všichni, členové i nečlenové BOOTCAMPS, včetně rodinných příslušníků a přátel, kteří chtějí být se svými blízkými, ale tréninků se přímo zúčastnit nechtějí.

Pohybu zdar ;)

David

9. 9. 2015 11.9. Záběhlice

Moc se omlouváme, ale musíme vám oznámit, že dne 11.9. musíme zrušit trénink na Hamru Záběhlice.

26. 8. 2015 PLECHÁRNA

Bohužel, příznivce Plechárny nepotěšíme. Opět se totiž odkládá zahájení provozu, tentokrát na leden 2016. Jestli bude tento termín konečný si netroufáme tvrdit, přesto stále nepřestáváme doufat, že se tam bootcapm vrátí.

19. 8. 2015 20.8. Bohnice - noční běh

Místo večerního tréninku se koná noční výběh na hrad - cca 15 km. Sraz ve 21:00 hod. Kdo se na běh necítí, nevadí, na kole to bude taky zážitek :)) Vzkazuje Petr

 

10. 8. 2015 Braník 10.8. od 18:30

Je nám to moc líto, ale dnešní trénink jsme nuceni zrušit. Je to opravdu vyjímečná situace, kdy se trenér Z vážných rodinných důvodů omluvil teprve před malou chvílí a nám se nepodařilo takhle narychlo sehnat náhradu. Všem, kteří se dnes těšili na lekci "bikram jogy" se moc omlouváme. Vynasnažíme se to všem vynahradit.

6. 8. 2015 Bohnice 9.8.

Nedělní trénink se ruší pro nedostatek "cvičenců i cvičitelů". Petr slibuje, že bude nahrazen při příštích trénincích. 

24. 7. 2015 PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ GO MAD

Čas pro rezervaci místa zachvíli vyprší!!


Tak neváhejte!

Těší se na vás Vláďa Hladík s Davidem Grbavčicem

1. 7. 2015 STÁTNÍ SVÁTEK 6.7.

Z důvodu státního svátku jsou zrušeny v pondělí 6.7. ranní tréninky: Hamr Braník a FTVS. K dispozici vám jsou lokality Stromovka a Hamr Braník večer - viz rozvrh.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že si prodloužený víkend náležitě užijete :)

30. 6. 2015 PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Léto je v plném proudu a s ním i dovolené, různé závody, soustředění a jiné kratochvíle. Prosím sledujte proto náš web(hlavně rozvrh) a facebook, kde budeme v co možná největším předstihu zveřejňovat případné změny v rozvrhu vašich oblíbených tréninků.

Děkujeme za pochopení apřejeme krásné léto :)

22. 6. 2015 IN-LINE kurzy v Brně

Máte hrůzu z toho, jak zastavit? Nevíte, jak zatáčet? Nejste si na bruslích jistí? Tak to je pro Vás určen kurz in-line bruslení pod vedením zkušeného instruktora! Více info na www.skateschool.cz

21. 6. 2015 BOOTCAMP v Brně!

BOOTCAMPS se rozšířil do dalšího z měst a to do Brna! Tréninky Original Bootcamps startují od 22.června na Kraví hoře a budou probíhat pravidelně PO, ST a PÁ. Více info v sekci LOKALITY. Těšíme se na nové brněnské bootcampáky ;-) 

15. 6. 2015 PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ GO MAD

POZOR, POZOR!!

Právě bylo vypsáno podzimní soustředění! Protože jarní soustředění na Vysočině slavilo úspěch, rozhodli jsme se podzimní uspořádat opět v hotelu Kouty, nedaleko Ledče nad Sázavou.

Písemné rezervace přijímáme do konce července, zaslat platbu je nutné nejpozději do konce srpna. Podrobnosti naleznete na našem webu v sekci soustředění.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, prosím kontaktujte nás, rádi vám vše zodpovíme.

Těší se na vás, Vláďa Hladík a David Grbavčic

15. 6. 2015 Foto z KOLOBĚHu

podívejte se na fb - jsou tam fotky - bylo to super!! Nálada, počasí, trasa....prostě všechno...

8. 6. 2015 KOLOBĚH = KOLO+BĚH

KOLOBĚH = KOLO+BĚH - nenechte si ujít :)!!
open trénink pro každého, rádi přivítáme všechny - jednotlivce, dvojice, členy i nečleny!!
Kdy: 14.6. od 10:30
Kde: sraz LOB Slovan Bohnice (podrobnosti na webu v záložce lokality)
vůdce koloběhu: Petr Hradecký- kontakt: 775 026 216
Co: cca 30 km střídavě na kole a během
Co s sebou: kromě dobré nálady i open card, pár kaček na občerstvení a případnou cestu vlakem zpět + jedno kolo do dvojice - osamělci si najdou parťáka na místě - domluvte se s Petrem :)
Trasa: nechte se překvapit trasou i počasím :)
pokud máte nějaké dotazy či pochybnosti, volejte Petra

26. 5. 2015 Kancelář - omezení provozu

POZOR!!
Dne 28. a 29.5.2015 bude kancelář BOOTCAMPS uzavřena a také komunikace e- mailem a telefonem bude omezena. V pondělí už bude vše funkční.

Za omezení se omlouváme.

11. 5. 2015 Ohlédnutí za soustředěním :)

Bootcamps soustředění Kouty.

Máme za sebou skvělé Bootcamps soustředění  na Vysočině v areálu Kouty. Začínali jsme ve čtvrtek dopoledne výběhem do místních lesů, otestovali jsme kopečky, trochu jsme se zpevnili a připravili těla na další náročné tři dny. Odpoledne jsme zajeli na trénink do Záběhlic, (na Havlíčkobrodsku), a tam jsme prověřili výkonnost sportovců na 3 kilometrovém úseku na kole, motivace byla jasná - co nejrychleji, jinak se druhý z dvojice uběhá k padnutí.

Pátek začínal v 7:30 ranním běžeckým cvičením, pokračoval snídaní, a od deseti jsme rozjeli poctivý kruhový trénink s pomůckami.  Odpoledne následoval pětiboj dvou týmů, běhalo se se zátěží do kopce, chodilo se výškách, a nechybělo ani pádlování. Hned potom jsme zamířili na bazén do Havlbrodu, kde se někteří málem utopili. ;) Ale pak je čekal zasloužený relax – vyplavání, pára.

Po náročném pátku, lehký výběh a protažení před snídaní. Dopoledne břicho a hopsavý trénink v písku. Sobotní odpoledne cyklo výlet 42km v krásném prostředí Sázavy. Před večeří někteří stihli ještě beach-volejbal. U večeře na nás čekali výborní pstruzi a po večeři příjemný relax v sauně.

V neděli před odjezdem jsme nemohli vynechat nejvyšší vrchol Havlíčkobrodska – Melechov 708m n.m., který se nachází kousek od hotelu Kouty. Před strmým výběhem skrz les jsme se však museli trochu zahřát, takže krátké výběhy s odporem. A také jsme účastníky seznámili s novým cvikem pana Macháčka, který si okamžitě zamilovali. J

Co dodat závěrem? Na soustředění se sešla neuvěřitelně skvělá parta lidí. Všichni šli do všech tréninků naplno, celé čtyři dny tvrdě makali a měli stále dobrou náladu. Velké díky všem zúčastněným, díky vám bylo toto soustředění tak úžasné, a mohli jsme si ho užít i my – vaši trenéři.

Děkujeme, a těšíme se další Bootcamps soustředění.

David a Vláďa

P.S. Fotky najdete na fb - a že jich tam je :)

7. 5. 2015 Víkend na kolech a kolečkách s Prahou 14

Jestli ještě nemáte program na víkend 16.-17.5., co takhle víkend na kolech a kolečkách s Prahou 14?
Přihlásit se můžete:
https://docs.google.com/…/1J9t0rnZziIgL_Hw5bRmWJ4…/viewform…

 
 
20. 4. 2015 TRÉNINKY 1. a 8.5.

Pozor!

1.5. se konají pouze tréninky ve Stromovce a Šárce a 8.5. se koná pouze trénink v Šárce. Ostatní jsou v tyto sváteční dny zrušené.

14. 4. 2015 INLINE KURZY

je jaro, fyzička jde po super trénincích nahoru, což takhle si ještě rozšířit portfolio zvládnutých sportovních aktivit, např. zlepšením techniky jízdy na inlinech?

S námi žádný problém :)!!

Stačí se přihlásit na www.skateschool.cz a vybrat si tu správnou lokalitu a termín. Všechny kurzy uspokojí jak začátečníky, tak pokročilé.
Tak neváhejte!!

9. 4. 2015 SOUSTŘEDĚNÍ NOVINKY

SOUSTŘEDĚNÍ se kvapem blíží!
protože o pobyt v krásném prostředí nechcete ochudit ani své blízké, rozšiřujeme možnosti:

- vzít s sebou RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY, i když se nebudou aktivně účastnit (zaplatí si pouze pobyt v hotelu + stravu)
- pozvat ZNÁMÉ A KAMARÁDY, kteří si chtějí zatrénovat, ale nejsou členy Bootcampu (zaplatí celé soustředění jako členové)
- REZERVOVAT si místo a zaplatit do 15.4.

1. 4. 2015 VELIKONOČNÍ TRÉNINKY

POZOR!

o velikonočních svátcích se koná pouze trénink:

v neděli v Bohnicích

v pondělí jen Hamr Braník od 18:30

Ostatní tréninky jsou 6.4. zrušené.

25. 3. 2015 PLECHÁRNA

Rekonstrukce Plechárny se protahuje :(. Plechárna bude znovu v provozu až v září. Prosím sledujte web  FB.

Děkujeme za pochopení.

5. 3. 2015 LETNÍ ROZVRH


Od 16.3. přechází všechny lokality na letní provoz. Všechny změny jsou uvedeny přehledně na webu v záložce rozvrh.

2. 3. 2015 KONEC tréninků v ZŚ Botičská

POZOR! Konec tréninků v ZŠ Botičská.

Od 4.3.2015 se středeční večerní tréninky po dohodě trenéra s klienty konají již dle letního rozvrhu na Hamru Braník. Do tělocvičny se vrátíme až zase v listopadu.

27. 2. 2015 2.3. Hamr Braník večerní trénink zrušen

Trenéři se omlouvají, ale museli zrušit večerní trénink na Hamru Braník v pondělí 2.3. Těší se na vás opět ve středu v tělocvičně.

26. 2. 2015 JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ GO NUTS 7.5.-10.5.2015

POZOR!

Už je to tady! Netrpělivě očekávané soustředění - tentokrát na Českomoravské vrchovině - neváhejte a hlaste se! Kapacita je omezená!
Více info. v sekci soustředění.

Těší se na vás Vláďa Hladík a David Grbavčic

24. 2. 2015 ZMĚNA Sokol Veltěž 24.2.2015

Dne 26.2.2015  se trénink neuskuteční v sokole Veltěž, ale v Bohnicích, sraz v 19:00 před LOB Slovan. Těším se na vás, Petr Hradecký

23. 2. 2015 25.2. BOTIČSKÁ

Vzhledem k jarním prázdninám je tento týden tělocvična zavřená. Trénink se uskuteční na Hamru Braník venku!

19. 2. 2015 OBNOVENÍ TRÉNINKŮ HAMR BRANÍK V PONDĚLÍ VEČER

Milí bootcampáci,
máme pro vás dobrou zprávu, obnovujeme od 23.2.2015 tréninky na HAMRU BRANÍK v PONDĚLÍ 18:30-19:45.
Nadále prosím pozorně sledujte web a FB

17. 2. 2015 Cyklistický kemp Mallorca

Cyklistický kemp Mallorca

Pojeďte s námi nastartovat cyklistickou sezónu o něco dříve než v Čechách, do příjemně teplého počasí. Otestujte svoji fyzičku před létem a užijte si sportovní dovolenou s přáteli. Zvedněte sebe a kolegy od pracovních stolů a pojeďte stmelit kolektiv. Prostřednictvím specialistů na tréninkové pobyty na Mallorce jsme pro vás připravili širokou nabídku služeb a ubytování v ráji cyklistů na Mallorce. Pro firmy rádi zajistíme kompletní týdenní plán teambildingu, přesně dle Vašeho zadání. Obáváte se, že Váš fyzický fond není dostatečný pro tento zájezd? Nemáte silniční kolo? Ani jedno není problém. Tým zkušených profesionálů Vám zapůjčí a nastaví kolo Specialized dle Vašich parametrů, přizpůsobí denní zátěž Vašim možnostem, poskytne péči zkušeného fyzioterapeuta pro Vaši rychlou regeneraci po výkonu. Kromě kompletního servisu se sportovním programem nabízíme i aktivní program pro doprovod. Ubytování v hotelu s kompletním wellness zázemím. Není na co čekat, pojeďte vyzkoušet, jak jste na tom s kondičkou. Počet osob v kempu omezený, tak neváhejte!

 

Tréninkový pobyt zahrnuje:

 • polopenze v Hotel Java**** s prvotřídní kuchyní
 • welness zázemí s vnitřním bazénem, saunou a fitness
 • tréninkový program vedený týmem odborníků
 • zapůjčení a nastavení nového celokarbonové závodního kola Specialized (TARMAC COMP) na celou dobu pobytu
 • úvodní zátěžový test fyzické kondice
 • testování topmodelů kol Specialized silniční řady S-Works
 • testování všech výrobků od partnerů kempu (Garmin, Cycleops, Compex, PowerBreathe, Helia sport)
 • iontové nápoje a výživový balíček Nutrend
 • regenerační služby (masáže a fyzioterapie)
 • doprovodné vozidlo a mechanik na každý trénink
 • cyklistický dres Lawi a dárky od partnerů kempu
 • možnost zapůjčení inline bruslí ZDARMA
 • transfer z letiště a zpět
 • besedy a dobrá nálada

Termíny pro firmy: od 28.4. - 4. 5. 2015, nebo od 5.5. - 11. 5. 2015

Termíny pro individuální skupinky a jednotlivce: od 12. 2. - 16. 4. - 6 turnusů (uzávěrka objednávek vždy min 14 dní před jednotlivým termínem)

 

Doporučený počet osob na tréninkový kemp 25 - 40

 

 • Cena: 25.990,-/aktivní účast
 • Cena: 15.990,-/doprovod

Ceny nezahrnují letenku (lze zajistit pro skupiny i jednotlivce od 7500,-/osobu)

26. 1. 2015 VITAL změna začátku tréninku

POZOR!!

Od 10.2.2015 se mění začátek všech tréninků VITAL v úterý z 18:00 na 18:30

21. 1. 2015 ZMĚNA Sokol Veltěž 29.1.2015

dne 29.1.2015  se trénink neuskuteční v sokole Veltěž, ale v Bohnicích, sraz v 19:00 před LOB Slovan. Těším se na vás, Petr Hradecký

16. 1. 2015 ZRUŠENÉ tréninky na HAMRU BRANÍK v PONDĚLÍ 18:30-19:45.

Milí bootcampáci,

 
moc nás to mrzí, ale do odvolání jsme nuceni zrušit všechny tréninky na HAMRU BRANÍK v PONDĚLÍ 18:30-19:45.

Až to bude možné, ihned je obnovíme.
Prosím sledujte web a FB
 
 
 
Věnuj pohyb
 
Partneři
 
Média
 
Kalendář
 
Lokality
 
Náš tým
 
FAQ
 
Galerie
 
Provozuj Bootcamp