Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link
Kde všude tréninky probíhají a v jakých termínech?
Členi sledují tréninky v rozvrhu hodin, kde najdou všechny potřebné informace o čase, místě i trenérovi/instruktorovi. Sami si zvolí kdy, kam a na jaký trénink či seminář přijdou. Účastníci jednorázových akcí se naopak řídí pokyny k danému bootcampu, na který se přihlásili. Dodržují vybranou lokalitu a předepsanou frekvenci.
Kdo bude mým trenérem/instruktorem?
U BOOTCAMPS se setkáte pouze s profesionálními trenéry/instruktory, kteří mají potřebné vzdělání a byli proškoleni. Více se o jednotlivých trenérech dozvíte v jejich profilu, který najdete v sekci „Náš team“. V „Rozvrhu hodin“ vidíte, který trenér bude na konkrétní tréninkové/vzdělávací jednotce.
Co si mám s sebou přinést na trénink?
Záleží na zaměření konkrétního bootcampu. Obecně platí, že byste měli mít pohodlné sportovní oblečení, kvalitní boty, malý ručník, pitný režim (doporučujeme čistou vodu) a dobrou náladu.
Mám strach, že na tom nejsem fyzicky moc dobře, doporučíte mi jak začít?
Každý nemá na to, aby začal tvrdým a fyzicky náročným tréninkem, jakým je Original bootcamp. Je to sice výzva, ale pokud se na to necítíte, je lepší začít pozvolna. Doporučujeme začít s vital botcampem, případně si najmout osobního trenéra a nechat si zpracovat individuální plán.
Musím být ve formě abych mohl/a začít trénovat u BOOTCAMPS?
Rozhodně ne. To je právě ten důvod, proč k nám přicházíte - abychom vás do formy dostali. Pokud si nejste jisti jakým programem začít nebo jak efektivně využít členství kontaktujte nás.
Můžu si bootcamp nezávazně vyzkoušet?
Ano, každý má nárok na jednu hodinu zdarma. Pokud nejste u BOOTCAMPS registrováni, registrujte se. Při ověření vaší e-mailové adresy obdržíte ID číslo, kterým se nahlásíte na vašem zkušebním tréninku, ten si vyberete v „Rozvrhu hodin“. Budeme rádi, když nám předem nahlásíte jakou tréninkovou/vzdělávací jednotku se chystáte navštívit e-mail info@bootcamps.cz.
Je možné za služby BOOTCAMPS platit benefit passy?
Ano, akceptujeme passy společností Sodexho, Accor a dalších.
Organizujete také firemní bootcampy?
Pro vaši firmu můžeme zorganizovat speciální bootcamp nebo k vám pravidelně posílat trenéra, instruktora inline na různá školení. Organizujeme také víkendové či delší teambuildingy.
Mohou firmy posílat na bootcampy své zaměstnance?
Ano, v případě, že by vaše firma měla o takový druh služby zájem, kontaktujte nás. Domluvíme konkrétní podmínky pro realizaci a cenové zvýhodnění podle počtu zaměstnanců.
Můžu se stát trenérem, instruktorem u BOOTCAMPS?
Neustále hledáme lidi, pro které se stal sport závislostí, jsou spolehliví, samostatní, čestní, mají patřičné vzdělání, dokážou vést skupinu, motivovat ostatní, jsou oblíbení v kolektivu a mají smysl pro humor. Pokud splňujete tyto podmínky, kontaktujte nás.
Mohu i já využít bootcampu jako podnikatelského záměru?
BOOTCAMPS umožňuje sdílet své znalosti s těmi, kteří udělají vše pro to, aby pokračovali v budování dobrého jména této značky, která je registrována a chráněna Úřady průmyslového vlastnictví. Do dalších regionů se rozšiřujeme formou franchisingu. Pokud máte o spolupráci s námi zájem, dočtete se více v odkazu „Provozuj bootcamp“, který naleznete v patičce.
Je možné si dohodnout osobní trénink s některým z našich trenéru?
Ano, je to možné. V případě zájmu o osobní trénink nás kontaktujte na emailu: info@bootcamps.cz. Prostřednictvím emailu se dozvíte veškeré potřebné informace.
 
 
 
Věnuj pohyb
 
Partneři
 
Média
 
Kalendář
 
Lokality
 
Náš tým
 
FAQ
 
Galerie
 
Provozuj Bootcamp