Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link
Co je to VITAL PROGRAM
Vital program je odlehčenou formou kondičního cvičení Original bootcamp. VITAL je však zaměřen především na adaptaci na pohyb, zdravý pohyb a funkčnost všech svalových skupin.
Jak se přihlásit na Original bootcamp, Vital program či sportovního soustředění?

Jaké jsou výhody jednorázové akce Original bootcampu/Vital programu oproti členství?
Jednorázová akce je obvykle krátkodobá (nejčastěji 4týdenní program), "nakopne" vás, navede na správný směr a splní krátkodobý cíl. Vhodná je pro lidi, kteří si chtějí nejdříve ověřit, zda zvolenou aktivitu zvládnou a zda by jim vyhovovalo věnovat se jí dlouhodoběji.
Jsou Original bootcampy/Vital programy nějak kapacitně omezeny?
Snažíme se vždy dodržet maximální počet dvanácti až patnácti účastníků na jednoho trenéra/instruktora. Bootcampy kapacitně neomezujeme, podle návštěvnosti jednotlivých tréninkových jednotek a počtu přihlášených nováčků víme, kolik trenérů zajistit.
Co motivuje lidi k tomu, aby chodili na VITAL program?
Motivace je různá, většina chce zlepšit svou fyzickou kondici, začít s pravidelným pohybem, změnit životní styl, dokázat sama sobě, že na to má, přijmout výzvu. Někdo chce vytvarovat postavu nebo zhubnout, jiný jen nechce být na sport sám, chce poznat nové kamarády a dobře se bavit.
Jaký je rozdíl mezi original a vital bootcampem?
Vital bootcamp je odlehčenou formou original bootcampu, vhodný je pro úplné začátečníky, pro lidi co se sportu delší dobu nevěnovali nebo mají zdravotní omezení.
 
 
 
Věnuj pohyb
 
Partneři
 
Média
 
Kalendář
 
Lokality
 
Náš tým
 
FAQ
 
Galerie
 
Provozuj Bootcamp