Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link
Jaké výhody přináší členství u BOOTCAMPS?
Členy vychází tréninkové i vzdělávací jednotky podstatně levněji. Typem členství si zvolí týdenní frekvenci návštěv a sami si vybírají na jaký trénink a kam půjdou. Na jednotlivé tréninky se nemusí přihlašovat. Členi získávají významné slevy na nákup zboží u našich partnerů.
Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými druhy členství?
Nabízíme tři druhy členství: Bronze, Silver a Gold. Rozdíly jsou ve frekvenci týdenních návštěv, kdy si zvolíte, jestli chcete naše tréninkové jednotky, které naleznete souhrnně vypsané v „Rozvrhu hodin,“ navštěvovat jednou týdně, dvakrát týdně nebo s neomezenou frekvencí.
Jak si vybrat správnou frekvenci členství?
Frekvenci si zvolte tak, aby nejlépe odpovídala vašim časovým možnostem. Ideální je sportovat 3x týdně. Doporučujeme členství Gold, kde se nemusíte omezovat počtem týdenních přístupů a chodíte na všechny tréninkové jednotky vypsané v rozvrhu.
Mohu si v průběhu trvání smlouvy změnit svůj typ členství?
Typ členství si změnit můžete. Pokud platíte po měsíčních splátkách, máte smlouvu na dobu neurčitou, můžete si členství změnit ve vašem profilu klikem na odkaz změna členství. Změnu je možné učinit maximálně jednou za měsíc a je platná od dne provedení změny. První změna může proběhnout až po třetím měsíci trvání smlouvy.
Co když mám členství a zraním se nebo dlouhodobě onemocním, musím nadále platit členské příspěvky?
Pokud se něco takového stane, prosíme, neprodleně nás kontaktujte a požádejte o pozastavení. U měsíčních splátek můžeme členství na základě individuální domluvy pozastavit pouze ve výjimečných případech. V případě předplaceného ročního je rovněž možno služby pozastavit a to i opakovaně. Dle smluvních podmínek je však nutné počítat s tím, že smlouvy uzavřené na jeden rok budou platné nejdéle 18 měsíců od data podpisu smlouvy. Za každé přerušení smlouvy se účtuje manipulační poplatek 200 Kč.
Proč bych si měl/a předplatit členství na rok?
Předplacené členství sebou přináší řadu výhod, tou hlavní je finanční stránka. Při koupi ročního členství získáváte dva měsíce členství zdarma. Rovněž umožníte naší společnosti progresivněji vyvíjet služby tak, aby splňovaly vaše představy.
 
 
 
Věnuj pohyb
 
Partneři
 
Média
 
Kalendář
 
Lokality
 
Náš tým
 
FAQ
 
Galerie
 
Provozuj Bootcamp