Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link
Kde všude tréninky probíhají a v jakých termínech?
Členi sledují tréninky v rozvrhu hodin, kde najdou všechny potřebné informace o čase, místě i trenérovi/instruktorovi. Sami si zvolí kdy, kam a na jaký trénink či seminář přijdou. Účastníci jednorázových akcí se naopak řídí pokyny k danému bootcampu, na který se přihlásili. Dodržují vybranou lokalitu a předepsanou frekvenci.
Jaké výhody přináší členství u BOOTCAMPS?
Členy vychází tréninkové i vzdělávací jednotky podstatně levněji. Typem členství si zvolí týdenní frekvenci návštěv a sami si vybírají na jaký trénink a kam půjdou. Na jednotlivé tréninky se nemusí přihlašovat. Členi získávají významné slevy na nákup zboží u našich partnerů.
Mohu bootcamp darovat? Vystavujete dárkové poukazy?
Ano, dárkový poukaz na všechny pořádané bootcampy, sportovní soustředění nebo na roční členství můžete zakoupit v našem e-shopu, v pražské kanceláři nebo u regionálních manažerů. Bootcamp je nevšedním a tím pravým dárkem pro vaše blízké, kamarády a kolegy.
Co je to original bootcamp?
Koncept vychází z přijímacího tábora armády Spojených států, kterým museli projít všichni, kteří se chtěli stát mariňáky. Sami vojáci začali speciální výcvik nazývat bootcampem. Original bootcamp je kondiční cvičení inspirované tímto výcvikem. Original bootcamp je přizpůsoben místním podmínkám a mentalitě. Nemusíte se bát, že na vás bude někdo křičet a nutit vás do cviků, na které se necítíte.
Co je to VITAL PROGRAM
Vital program je odlehčenou formou kondičního cvičení Original bootcamp. VITAL je však zaměřen především na adaptaci na pohyb, zdravý pohyb a funkčnost všech svalových skupin.
Jak často jsou pořádány sportovní soustředění?
Několikrát do roka pořádáme sportovní soustředění. Zpravidla jde o 4 soustředění v každém ročním období.
Jaká je náplň sportovních soustředění?
Sportovní soustředění jsou mimo bootcamp zaměřena na další aktivity, jako je cyklistika, běžkové a sjezdové lyžování/snowboarding nebo inline bruslení. Nejčastěji probíhají soustředění jako prodloužené víkendy od středy večer do neděle odpoledne, tedy 4 plné dny. Podrobnosti se dozvíte v detailu konkrétní akce.
Kdo bude mým trenérem/instruktorem?
U BOOTCAMPS se setkáte pouze s profesionálními trenéry/instruktory, kteří mají potřebné vzdělání a byli proškoleni. Více se o jednotlivých trenérech dozvíte v jejich profilu, který najdete v sekci „Náš team“. V „Rozvrhu hodin“ vidíte, který trenér bude na konkrétní tréninkové/vzdělávací jednotce.
Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými druhy členství?
Nabízíme tři druhy členství: Bronze, Silver a Gold. Rozdíly jsou ve frekvenci týdenních návštěv, kdy si zvolíte, jestli chcete naše tréninkové jednotky, které naleznete souhrnně vypsané v „Rozvrhu hodin,“ navštěvovat jednou týdně, dvakrát týdně nebo s neomezenou frekvencí.
Dostal/a jsem poukaz na bootcamp jako dárek, jak ho mohu uplatnit?
Poukazy na všechny typy akcí i na členství lze uplatnit do jednoho roku od data vystavení nebo je doba platnosti poukazu omezena délkou trvání programu, pro který je vystaven. Pro uplatnění poukazu se na našem webu přihlaste na konkrétní bootcamp nebo roční členství, na které se poukaz vztahuje. Při volbě typu platby zaškrtněte možnost dárkovým poukazem a vložte kód z poukazu. Po dokončení přihlášení vám přijde potvrzující e-mail s dalšími pokyny. Poukaz uchovejte a odevzdejte ho při podpisu smlouvy.
Jak se přihlásit na Original bootcamp, Vital program či sportovního soustředění?

Jak se přihlásit na Original bootcamp, Vital program či sportovního soustředění?

Co si mám s sebou přinést na trénink?
Záleží na zaměření konkrétního bootcampu. Obecně platí, že byste měli mít pohodlné sportovní oblečení, kvalitní boty, malý ručník, pitný režim (doporučujeme čistou vodu) a dobrou náladu.
Jak si vybrat správnou frekvenci členství?
Frekvenci si zvolte tak, aby nejlépe odpovídala vašim časovým možnostem. Ideální je sportovat 3x týdně. Doporučujeme členství Gold, kde se nemusíte omezovat počtem týdenních přístupů a chodíte na všechny tréninkové jednotky vypsané v rozvrhu.
Jaké jsou výhody jednorázové akce Original bootcampu/Vital programu oproti členství?
Jednorázová akce je obvykle krátkodobá (nejčastěji 4týdenní program), "nakopne" vás, navede na správný směr a splní krátkodobý cíl. Vhodná je pro lidi, kteří si chtějí nejdříve ověřit, zda zvolenou aktivitu zvládnou a zda by jim vyhovovalo věnovat se jí dlouhodoběji.
Jsou dárkové poukazy přenosné?
Poukazy jsou přenosné do chvíle vyplnění jména na poukaz.
Jaké jsou výhody jednorázové akce Original bootcampu/Vital programu oproti členství?
Jednorázová akce je obvykle krátkodobá (nejčastěji 4týdenní program), "nakopne" vás, navede na správný směr a splní krátkodobý cíl. Vhodná je pro lidi, kteří si chtějí nejdříve ověřit, zda zvolenou aktivitu zvládnou a zda by jim vyhovovalo věnovat se jí dlouhodoběji.
Mám strach, že na tom nejsem fyzicky moc dobře, doporučíte mi jak začít?
Každý nemá na to, aby začal tvrdým a fyzicky náročným tréninkem, jakým je Original bootcamp. Je to sice výzva, ale pokud se na to necítíte, je lepší začít pozvolna. Doporučujeme začít s vital botcampem, případně si najmout osobního trenéra a nechat si zpracovat individuální plán.
Mohu si v průběhu trvání smlouvy změnit svůj typ členství?
Typ členství si změnit můžete. Pokud platíte po měsíčních splátkách, máte smlouvu na dobu neurčitou, můžete si členství změnit ve vašem profilu klikem na odkaz změna členství. Změnu je možné učinit maximálně jednou za měsíc a je platná od dne provedení změny. První změna může proběhnout až po třetím měsíci trvání smlouvy.
Jsou Original bootcampy/Vital programy nějak kapacitně omezeny?
Snažíme se vždy dodržet maximální počet dvanácti až patnácti účastníků na jednoho trenéra/instruktora. Bootcampy kapacitně neomezujeme, podle návštěvnosti jednotlivých tréninkových jednotek a počtu přihlášených nováčků víme, kolik trenérů zajistit.
Jsou Original bootcampy/Vital programy nějak kapacitně omezeny?
Snažíme se vždy dodržet maximální počet dvanácti až patnácti účastníků na jednoho trenéra/instruktora. Bootcampy kapacitně neomezujeme, podle návštěvnosti jednotlivých tréninkových jednotek a počtu přihlášených nováčků víme, kolik trenérů zajistit.
Musím být ve formě abych mohl/a začít trénovat u BOOTCAMPS?
Rozhodně ne. To je právě ten důvod, proč k nám přicházíte - abychom vás do formy dostali. Pokud si nejste jisti jakým programem začít nebo jak efektivně využít členství kontaktujte nás.
Co když mám členství a zraním se nebo dlouhodobě onemocním, musím nadále platit členské příspěvky?
Pokud se něco takového stane, prosíme, neprodleně nás kontaktujte a požádejte o pozastavení. U měsíčních splátek můžeme členství na základě individuální domluvy pozastavit pouze ve výjimečných případech. V případě předplaceného ročního je rovněž možno služby pozastavit a to i opakovaně. Dle smluvních podmínek je však nutné počítat s tím, že smlouvy uzavřené na jeden rok budou platné nejdéle 18 měsíců od data podpisu smlouvy. Za každé přerušení smlouvy se účtuje manipulační poplatek 200 Kč.
Jak moc má original bootcamp společného s vojenskými výcviky?
Mimo to, že original bootcamp vyšel z armádního konceptu, je hlavní podobou především ranní vstávání, pravidelnost cvičení a vedení odborníkem. Frekvence a intenzita je samozřejmě jiná. Tréninky se dají přirovnat k mimo-sezónním přípravám jednotlivých sportů. BOOTCAMPS pracuje převážně s lidmi, kteří dělají sport pro radost, tomu je celý program přizpůsoben. Trenéři jsou přísní, přesto s nimi zažijete mnoho zábavy.
Co motivuje lidi k tomu, aby chodili na VITAL program?
Motivace je různá, většina chce zlepšit svou fyzickou kondici, začít s pravidelným pohybem, změnit životní styl, dokázat sama sobě, že na to má, přijmout výzvu. Někdo chce vytvarovat postavu nebo zhubnout, jiný jen nechce být na sport sám, chce poznat nové kamarády a dobře se bavit.
Jaký je rozdíl mezi original a vital bootcampem?
Vital bootcamp je odlehčenou formou original bootcampu, vhodný je pro úplné začátečníky, pro lidi co se sportu delší dobu nevěnovali nebo mají zdravotní omezení.
Můžu si bootcamp nezávazně vyzkoušet?
Ano, každý má nárok na jednu hodinu zdarma. Pokud nejste u BOOTCAMPS registrováni, registrujte se. Při ověření vaší e-mailové adresy obdržíte ID číslo, kterým se nahlásíte na vašem zkušebním tréninku, ten si vyberete v „Rozvrhu hodin“. Budeme rádi, když nám předem nahlásíte jakou tréninkovou/vzdělávací jednotku se chystáte navštívit e-mail info@bootcamps.cz.
Proč bych si měl/a předplatit členství na rok?
Předplacené členství sebou přináší řadu výhod, tou hlavní je finanční stránka. Při koupi ročního členství získáváte dva měsíce členství zdarma. Rovněž umožníte naší společnosti progresivněji vyvíjet služby tak, aby splňovaly vaše představy.
Co mohu od original bootcampu očekávat?
Nebude to procházka růžovým sadem, ale ručíme vám za výsledek. Síla je v týmu, který vás nenechá vydechnout. Výkony ostatních vás budou motivovat a hnát dopředu. Zkušení trenéři vám poradí jak cviky správně provádět a dávkovat, dohlídnou na váš zdravotní stav a poradí se zařazením vhodných doplňkových aktivit.
Není original bootcamp nebezpečný?
Bezpečnost je naší prioritou. Při organizaci je vše zajištěno tak, abychom u veškerých aktivit a v prostředí pro trénink eliminovali možná rizika. Doporučujeme přijít na trénink s odpovídajícím oblečením, sportovní obuví a dostatečným množstvím tekutin pro hydrataci. Při registraci je také nutné vyplnit pravdivě dotazník, ve kterém se ptáme na možná zdravotní rizika. V každém případě byste měli absolvovat pravidelné sportovní lékařské prohlídky a účast v našich programech konzultovat s lékařem.
Je možné za služby BOOTCAMPS platit benefit passy?
Ano, akceptujeme passy společností Sodexho, Accor a dalších.
Jaké konkrétní aktivity se skrývají za original bootcampem?
Tréninková jednotka trvá 75 minut, každý trénink je unikátní tím, že se můžete setkat s jinými účastníky. Pokud budete chodit pravidelně a dlouhodobě setkáte se i s různými trenéry, kteří bývají mistry ve svém sportovním odvětví a do jisté míry vnášejí své pojetí také do tréninkových jednotek Original bootcampu. Každý trénink je pestrý a má jinak kombinované a dávkované aktivity, jako jsou např.: běžecké (rychlostní i vytrvalostní) a obratnostní cvičení, kopce, různé překážky, trénink v písku, trénink na schodech, silová cvičení s vlastní vahou (dřepy, výpady, angličáky, sklapovačky, kliky, metkalfy,statická výdržová cvičení apod.), silová cvičení se specifickými pomůckami (medicinbaly, expandery, balanční pomůcky, TRX, železné tyče, pneumatiky, odporové pomůcky, bulgarian bagy, atletický žebřík, dřevěné klády, překážky, atd.) cvičení ve dvojicích, týmové hry a mnoho dalších.
Organizujete také firemní bootcampy?
Pro vaši firmu můžeme zorganizovat speciální bootcamp nebo k vám pravidelně posílat trenéra, instruktora inline na různá školení. Organizujeme také víkendové či delší teambuildingy.
V čem se original bootcamp liší od běžných tréninků a posilovny?
Hlavní rozdíl je v tom, že tréninky probíhají venku na čerstvém vzduchu, a to za každého počasí (v období listopad až březen jsou kombinovány outdoor/indoor, dle rozhodnutí trenéra). Original bootcamp je nejen fyzická, ale i psychická výzva. Trenéři poznají co ve vás je a pomohou vám dosáhnout vytoužených cílů. S ostatními účastníky se nebudete nudit, získáte nové přátele a naučíte se týmové spolupráci.
Mohou firmy posílat na bootcampy své zaměstnance?
Ano, v případě, že by vaše firma měla o takový druh služby zájem, kontaktujte nás. Domluvíme konkrétní podmínky pro realizaci a cenové zvýhodnění podle počtu zaměstnanců.
Kdo je typickým účastníkem original bootcampu?
Setkáte se s muži i s ženami v rozdílném věku. Nejčastěji máme klienty, kterým je kolem třiceti let. Jsou to lidé s časově a psychicky náročným zaměstnáním.
Můžu se stát trenérem, instruktorem u BOOTCAMPS?
Neustále hledáme lidi, pro které se stal sport závislostí, jsou spolehliví, samostatní, čestní, mají patřičné vzdělání, dokážou vést skupinu, motivovat ostatní, jsou oblíbení v kolektivu a mají smysl pro humor. Pokud splňujete tyto podmínky, kontaktujte nás.
Mohu i já využít bootcampu jako podnikatelského záměru?
BOOTCAMPS umožňuje sdílet své znalosti s těmi, kteří udělají vše pro to, aby pokračovali v budování dobrého jména této značky, která je registrována a chráněna Úřady průmyslového vlastnictví. Do dalších regionů se rozšiřujeme formou franchisingu. Pokud máte o spolupráci s námi zájem, dočtete se více v odkazu „Provozuj bootcamp“, který naleznete v patičce.
Je možné si dohodnout osobní trénink s některým z našich trenéru?
Ano, je to možné. V případě zájmu o osobní trénink nás kontaktujte na emailu: info@bootcamps.cz. Prostřednictvím emailu se dozvíte veškeré potřebné informace.
Co motivuje lidi k tomu, aby chodili na original bootcamp?
Motivace je různá, většina chce zlepšit svou fyzickou kondici, dokázat sama sobě, že na to má, přijmout výzvu. Někdo chce vytvarovat postavu nebo zhubnout, jiný jen nechce být na sport sám, chce poznat nové kamarády a dobře se bavit.
 
 
 
Věnuj pohyb
 
Partneři
 
Média
 
Kalendář
 
Lokality
 
Náš tým
 
FAQ
 
Galerie
 
Provozuj Bootcamp