Jsme na Facebooku!
a je nás už
přidej se!
facebook link
portret trenera

Mgr. Marek Bublík

Zavřít


Praha

O mně

Narodil jsem se v Praze, ale prakticky celý život bydlím za Prahou u Kladna. Od mala jsme s kamarády byli stále v pohybu, v lese, na koupališti, na hřišti, což mne ovlivnilo, že jsem začal závodně běhat a později šel i studovat kotrmelce na FTVS :D

Mimo běh v přírodě mám moc rád cyklistiku, vodáctví, lyžování a koulování :) Když je chuť a počasí, tak rád vyjedu na motorce poznat nové kraje.

Sportovní historie

Od roku 1998 se věnuji atletice v AC Tepo Kladno, se zaměřením na 800m. Během studia na FTVS jsem postupně vzdálenost protahoval a v současnosti mne nejvíce baví vytrvalostí krosové závody, případně kombinace běh s kolem, plaváním, kánoí nebo pitím piva :D

Trenérská činnost

Jako kondiční trenér jsem pracoval například u tenisové mládeže v LTC Slovan Kladno, ženského softballového B týmu Joudrs Praha, mužského baseballového A týmu Tempo Titans Praha, beach voleyballové dvojice Vorlová - Řeháčková, individuální příprava fotbalové a hokejové mládeže (Bohemians, Slavia, Sparta). Jako trenér ve fitness jsem působil např. ve Fitlight nebo Fitnessie. V současnosti jsem se usadil jako osobní trenér ve Sport Centru Evropská.

V Bootcamps pracuji téměř od začátku jeho vzniku v ČR. Měl jsem možnost poznat, jak svěle makají lidé ve všech lokalitách. Nyní už trénuji jen v Divoké Šárce, Záběhlicích a Braníku.